אנו מייצרים אפקטים בתלת מימד וחוויה אינטראקטיבית על גבי המצלמה של פייסבוק בעזרת מציאות רבודה עם הנפשות הפועלות על פי הבעות פנים, תנועות וסביבה.

רבי אינטראקטיב הראשונה בישראל שפיתחה אפקט תלת מימד על גבי המצלמה של פייסבוק.

אנו מייצרים חוויה אינטראקטיבית למותגים על גבי המצלמה של פייסבוק ואינסטגרם ומאפשרים לאנשים לייצר סרטונים עם אפקטי מציאות רבודה ולשתף אותם.
מחלקת AR של רבי אינטראקטיב מונה מעצבי תלת מימד ומידול ומצד שני מפתחים אשר ביחד מוסיפים אובייקטים בתלת מימד על גבי העולם האמיתי ומאפשרים לייצר מולם אינטראקציה בזמן אמת. אנו מתמחים ביצירת אפקטים מורכבים ואינטראקטיבים למצלמה של פייסבוק בשיטת AR משלב התכנון ועד קידום האפקט וטרגוט לקהל היעד.
אפקט למצלמה של פייסבוק
"בשונה מחברות העוסקות במציאות רבודה מחוץ לרשתות החברתיות, אנו פועלים ומתמחים בעיקר בשילוב האפקטים על גבי פייסבוק ואינסטגרם וקידום של האפקטים לקהל היעד כדי להגביר את השימוש, החשיפה והויראליות של האפקט והמותג עצמו."

השלב הראשון כדי לייצר אפקט מציאות רבודה על גבי המצלמה של פייסבוק (facebook ar) הוא שלב התכנון בו נייצר בריף וקונספט לאפקט, לאחר מכן נבצע מיפוי של רשימת האלמנטים הנדרשים למידול בתלת מימד, תהליך זה מתבצע ע"י מעצבי תלת מימד המומחים במידול ובניית אפקטים למצלמה של פייסבוק ואינסטגרם. לאחר שלב המידול, יקבלו המפתחים את המודלים וייצרו אנימציות וזיהוי של פעולות כדי לייצר אינטראקטיביות לאפקט.
יצירת אפקט למצלמה
אפקט AR
מחלקת ה- AR שלנו מתמחה ביצירת אפקטים וחוויות בסגנונות שונים, מנגד, השימוש בטכנולוגיית מציאות רבודה נכון רק כאשר הבריף, הקונספט והרעיון מספיק טובים ומעבירים את המסר. שלב התכנון והרעיון שמתבצע אצלנו בתחילת הפרויקט הינו קריטי, אנו מעולם לא נשתמש בטכנולוגיה אם היא לא עוזרת לנו להעביר ולהעשיר את המסר.
ואוו נשמע מעניין
Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2021 ©