Olympia Zone

מיתוג מרכז החדשנות בספורט

01 יוני 2017

את סוכנות הספורט nim group של אבי נמני אנו מלווים כבר מספר שנים בזירות הדיגיטל, משלב ההקמה ולאורך פעילותה של סוכנות הספורט.  במשך תקופה ארוכה תכנן גיא פרימור מבעלי סוכנות נימ גרופ את החזון להקים מתחם שיאפשר ליזמים את כל מה שדרוש על מנת לפתח ולקדם סטרטאפים בתחום הספורט. כדי להגשים את החזון צירף אליו את אברהם גרנט, אבי נמני ואייל באומל שחברו יחדיו ובליווי שלנו הקימו את המתחם המרשים Olympia Zone.

הלוגו והשפה הגרפית למרכז החדשנות בספורט Olympia Zone
הלוגו והשפה הגרפית למרכז החדשנות בספורט Olympia Zone

בשלבים הראשונים, תכננו יחד עם גיא פרימור את המהלך, הקמנו ובנינו מצגות המדגימות את המתחם, מסמכים המגדירים את הערכים והחזון של החברה ועד הכנת חומרים לפגישות. לאחר קביעת הערכים, עברנו להתליך המיתוג בו יצרנו שפה גרפית שתלווה את המותג, את לוגו  Olympia Zone ולבסוף נראות המוצרים הדיגיטלים מאתר האינטרנט ועד נראות עמודי רשתות החברתיות ותכנים פרסומיים.

ההזמנה המונפשת שיצרנו לאירוע הפתיחה, ההזמנה נשלחה למוזמנים בעזרת אפליקציית המסרים whatsapp
ההזמנה המונפשת שיצרנו לאירוע הפתיחה, ההזמנה נשלחה למוזמנים בעזרת אפליקציית המסרים whatsapp

אולימפיה זון הינו מתחם לסטרטאפיסטים ויזמים בעולם טכנולוגיית הספורט,  סוג של מעבדת ניסויים לכלים טכנולוגים בספורט ולא פחות חשוב מכך, מרכז אירוח של משקיעים ובכירים מעולמות הספורט שינחתו בישראל לצפות ולקחת חלק במיזמים.

אבי נמני, אברהם גרנט, גיל רבי וסטיב בר באירוע הפתיחה
אבי נמני, אברהם גרנט, גיל רבי וסטיב בר באירוע הפתיחה

בראיון שערך אברהם גרנט עם TheMarker הסביר כי כמאמן חיפש כל הזמן דברים שיעזרו לן במגרש עצמו. "זה התחיל בתחום הפיזי, ועבר לדברים טקטיים", ציין. "הכדורגל משתבח כל הזמן. הוא הופך למהיר יותר, ולא מעט בזכות כלים טכנולוגיים. כמו בתחומים אחרים שחווים שינויים בעזרת טכנולוגיה, יש מיזמים מעולים לספורט שצריכים את החיבורים הנכונים ואת הפוקוס הנכון, ואני חושב שבעוד חמש שנים כל חוויית הספורט בין אם למאמן או לצופה תהיה שונה לחלוטין. אני מבין בטכנולוגיה אבל אני לא איש טכנולוגיה, ואשמח לעזור בכל דבר בצד המעשי", הוסיף גרנט.

אברהם גרנט משוחח על מרכז החדשנות בספורט מתוך תכנית חיסכון ערוץ 2

לוואלה ניוז סיפר גרנט שהוא בעד שימוש בטלוויזיה כשיש מחלוקות בכדורגל. "לא הייתי רוצה שהמשחקים יופסקו להרבה זמן, אבל היום כבר יש לשופטים אוזניות ואפשר ללחוש להם אם ההחלטה שלהם היתה שגויה", אומר גרנט. "אני הייתי בצ'מפיונס ליג. הרי מושקע שם כסף רב. עשרות מיליונים נמצאים על הכף ובהחלטת שופט לא נכונה, מועדון יכול להפסיד הרבה כסף לכן אם אפשר לסייע כדי לצמצם את טעויות האנוש למינימום אז קדימה. צריך להשתמש בטלוויזיה בכדורגל".

"כפי שיודעים אני ואבי נשארנו בקשרים טובים גם אחרי הכדורגל", מסביר גרנט. "הייתי שותף סוד להרבה דברים שהוא עושה, אבל לא שותף עסקי. במיזם הזה הוא וגיא פרימור שגם היה שחקן שלי במכבי תל אביב, אמרו לי שהם פותחים מיזם לחדשנות. אני מאוד קרוב לעניין הזה כי כל הזמן חיפשתי דברים חדשים בספורט. אני מצטרף אליו כי אלה הדברים החשובים באמת. חדשנות בספורט היא זו שיכולה לשנות את התחום. הפרויקט הזה הוא פרויקט נהדר. יש היום הרבה מאוד הצעות לסטרט-אפ בספורט ואין מישהו אחד שיכול לכוון אותם. יש כאלה שצריכים עזרה כלכלית ויש כאלה שצריכים כמו שחקני כדורגל, מאמן שיגיד להם מה לא טוב. כאן החלטנו להקים מרכז כדי שייתן להם את התמיכה והעזרה כדי לפתח את הסטרט-אפ שלהם".

Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©