כאן

השיר הבא לאירוויזיון

03 מרץ 2020

אנו מלווים את פורמט הכוכב הבא במשך שנים רבות כאשר הצופים בבית בחרו בשנים האחרונות את הנציג הישראלי לאירוויזיון בעזרת הטכנולוגיה שלנו, כעת בפעם הראשונה, תאגיד השידור הישראלי העביר את כח בחירת השיר לציבור ואת ההחלטה איזה שיר תבצע עדן אלנה באירוויזיון על הבמה הגדולה ברוטרדם.

המשדר "השיר הבא לאירוויזיון" שודר ב-3 במרץ בהנחייתה של  לוסי איוב, מי ששידרה את האירוויזיון האחרון בישראל. בשונה מתהליך בחירת השיר בשנים הקודמות בהן הבחירה בוצעה על ידי ועדה מקצועית, הפעם הכח עבר לקהל, הקהל משפיע ובוחר את השיר דרך האפליקציה של כאן בזמן אמת ובעזרת הטכנולוגיה שפיתחנו.

במהלך המשדר ביצעה עדן אלנה, זוכת הכוכב הבא והנציגה הישראלית לאירוויזיון הקרוב את ארבעת השירים שהגיעו לגמר מתוך מאות שירים שנשלחו, ולבסוף השיר הזוכה נבחר לאחר שקלול תוצאות ההצבעה של הקהל והשופטים בשידור החגיגי.

הפרומו למשדר השיר הבא לאירוויזיון 2020

את ההצבעה פתחנו למשך 10 דקות בלבד בסיום ארבעת הביצועים ובסנכרון מדויק לנעשה בזמן השידור. לכל אורכה של ההצבעה העברנו את הנתונים בזמן אמת לממשק הבקרה של התאגיד בצורה מאובטחת. 

לבסוף בשקלול הקולות נבחר השיר "Feker libi" שיצרו דורון מדלי ועידן רייכל והוא השיר שנבחר לייצג את ישראל באירוויזיון אך בשל דחיית האירוויזיון באילוצי נגיף הקורונה ככל הנראה השיר לא יכול להשתתף באירוויזיון הבא.

האפליקציה שפיתחנו מסונכרנת לשידור החי בצורה הרמטית ומדויקת בזכות טכנולוגיית "רייל-טיים" ייחודית שפיתחנו.

 

מתוך המשדר החי לבחירת השיר

חווית המשתמש ותהליך ההצבעה

כדי להתאים את הממשק והאפליקציה לקהל מגוון ולשכבות גילאים שונות, יצרנו ממשק נוח וברור אך עדיין חוויתי כאשר לנגד ענינו עמדה ההחלטה לא להפריע לצופה לראות את המשדר אלא רק לתווך לו את האפשרות להצביע בזמן המשדר בלי להסיח לו את הדעת מהמסך הגדול.

לכל אורכו של תהליך ההצבעה, פעלנו עם צוותים מיוחדים שלנו וממשקי ניטור פנימיים כדי לוודא את תקינותה של ההצבעה, כל משתמש הינו חד ערכי על פי ערכים ומשתנים רבים שיצרנו כדי להקשיח את הסביבה בצורה מוצפנת ומאובטחת.

 

Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©