תוכן העניינים
29 באוגוסט 2009 / מאת רבי אינטראקטיב

מחלקת בניית אתרים


מחלקת בניית אתרים בסטודיו רבי הינה המחלקה הראשונה שנפתחה בחברה בשנת 2003. בניית אתרים באינטרנט הינו עולם שלם ומורכב, בכל חברת בניית אתרים העולם בנוי בצורות שונות ובגישות שונות. בנוסף למקצועיות בתחום תוך ניסיון של שנים, אנו דוגלים בשירות אישי ומודרך ללקוח, מכניסים את הלקוח לעולמנו ומשתפים אותו בהליך בניית האתר. לכל לקוח צרכים שונים ומגוונים, אנו בסטודיו רבי מאפיינים את צרכיו של הלקוח לאחר סקירה מקיפה אודות מטרת אתר האינרטנט, מי הוא קהל היעד ומה הלקוח מצפה מאתר האינטרנט.  על פי תכנון האתר ובניית אפיון אנו ניגשים להליך בניית האתר. סטודיו רבי מתמחה בייצור אתרי אינטרנט המותאמים ללקוח, אתרים אשר נבנו במיוחד ללקוח, ללא שימוש בתבניות או מערכות ניהול מוכנות מראש.

כל פרוייקט תחת מחלקת בניית אתרים, מחדש את היצירתיות ומבטיח ללקוח עיצוב ומיתוג לאתר האינטרנט המתאים לו והמייצג אותו באפן הטוב ביותר, המטרה בעיצוב נכון להעביר את המסרים לגולש ע"י אמצעיים חזותיים שונים. אנו מקפידים בתנאים מחמירים ביותר על בניית אתר תוך שימוש בקוד תקני לפי תו התקן הבינלאומי W3C (לקריאה והסבר על תו התקן וחשיבותו של הקוד התקני ניתן לקרוא מאמר "בניית אתרים בקוד תקני W3C"). כל אתר אינטרנט אשר נבנה על ידנו עובר בדיקות קפדניות לפני הגשת אתר האינטרנט ללקוח ועליתו לאוויר, אנו נוודא שאתר האינטרנט תואם את ציפיות הלקוח, משדר ומעביר את המסרים הנכונים, קל לתפעול של הגולשים, בנוי בקוד תקני ומותאם למנועי החיפוש השונים.

לא ממחזרים, כל פרויקט הינו יצירה חדשה! אנו דוגלים בייחס אישי ומיתוג חדש לכל אתר אינטרנט, לכל אתר ולקוח יש צורך במיתוג מודרך ויצירת קונספט גרפי המותאם באופן הטוב ביותר לצרכי הלקוח. אנו תמיד ננסה לחדש, להפתיע ולייצר אתר אינטרנט בעל עיצוב מרשים שיצור "באז" לכל גולש היגיע לאתר האינטרנט. ככל שמתרבים וצצים להם אתרי אינטרנט חדשים, קשה לייצר אתרים שונים ומיוחדים, אנו תמיד נעשה את מירב המאמצים לגרום לאתר שלך להראות מיוחד ושונה מכולם.

בניית אתר ולא חתונה קתולית! חברות בניית אתרים רבות אינן מאפשרות ללקוח לקבל את קוד המקור של אתר האינטרנט אשר נבנה עבורם, האתר מאוחסן בשרתי חברת בניית האתרים והלקוח הופך ל"בן ערובה" לחברת בניית האתרים. הלקוח אינו יכול להעביר את האתר לשרתים אחרים, אינו יכול לעבור לעבוד עם חברת בניית אתרים אחרת ואם ירצה בכך יצטרך לבנות את כל אתר האינטרנט שלו מחדש. אנו בסטודיו רבי מאפשרים ללקוח לקבל את קוד המקור של אתר האינטרנט על גבי דיסק עם סיום העלאת אתר האינטרנט לרשת, אנו נאפשר ללקוח תוך שקיפות מלאה על בחירה חברת אחסון לאתר האינטרנט באם הלקוח אינו מעוניין לאחסן את אתר האינטרנט בשרתי סטודיו רבי.

לנו אין מערכת ניהול ואנחנו גאים בזה!

כמעט כל חברות בניית האתרים מציגות ללקוחות שלה ובאתר האינטרנט של החברה לגולשים השונים את מערכת הניהול שפותחה ע"י החברה תוך כדי גאווה רבה שזהו מערכת הניהול החכמה והמתקדמת ביותר, לנו אין מערכת ניהול! ואנו גאים בכך. אנו בסטודיו רבי בניית אתרים דוגלים בכך שלכל אתר אינטרנט ולכל לקוח יש צורך במערכת ניהול שונה המותאמת באופן מדויק עבור צרכי הלקוח, הרי מערכת ניהול ככל שתבנה באופן הגלובלי ביותר גם אם הינה מערכת ניהול חכמה טכנולוגיות ונוחה לשימוש איננה תשרת לקוח בעל צרכים מיוחדים וספציפים, לכן אנו מפתחים לכל לקוח מערכת ניהול המותאמת עבורו 

זכויות היוצרים על התכנים באתר שמורות ל־rabbi interactive agency, ניתן להשתמש בחומרים אלו
רק בצירוף קישור לעמוד הכולל את המאמר המקורי
Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©