תוכן העניינים
29 באוקטובר 2008 / מאת רבי אינטראקטיב

בניית אתרים איך זה עובד


בניית אתרים ברבי ? אז פניתם אלינו, קיבלתם הצעת מחיר ועדיין לא מבינים איך התהליך עובד? מאמר זה בשבילכם.

רבי מתמחה בפיתוח אתרי אינטרנט, בניית אתרים ברמה הגובהה ביותר תוך דגש עיצובי רחב. אנו נעשה הכל על מנת לגרום ללקוח שלנו להיות "מיוחד" ו"שונה" מכל המתחרים שלו בשוק הן מבחינת אתר האינטרנט והן מבחינה גרפית כלשהי.

אז איך זה עובד? פניתם אלינו, שוחחתם עם נציג שירות שהבין את הצרכים שלכם ונתן לכם היבט מקצועי וכיוון כללי על אתר האינטרנט שלכם. בפגישה במשרדנו תוכלו לתאם ציפיות מול מעצבי האתר, כאשר ההליך הראשון בתהליך הוא בחינת קהל היעד שלכם והגדרת קונספט גרפי. ההליך המידי שמגיע לאחר מכן הוא חשיבה גרפית של צוות סטודיו רבי וביצוע סקיצת עיצוב ראשונית לאתר האינטרנט שלכם, הסקיצה הינה סקיצת תמונה בלבד, ללא הנפשה כלשהי, תמונה סטטית ראשונית אשר אמורה להמחיש לכם באופן די מלא את עיצוב האתר שלכם, לאחר אישור הסקיצה על ידכם עוברת הסקיצה הליך מלא של הפיכה לאתר אינטרנט.

כמובן שסקיצת האתר שריאתם אינה תמיד עיצוב האתר שלכם באופן מדויק, תמיד תוך הליך העבודה נוספים דברים, יורדים דברים וגם בהליך המחשת הסקיצה לאתר ישנם שינויים מינימלים בעיצוב. כעת יש לכם אתר אינטרנט, אתם מרוצים! אך מה עשיתם אם אין באתר גולשים ? לקוחות? צופים ? אתר אינטרנט שנראה טוב, בנוי נכון וקיים בו התוכן הרלוונטי אינו בהכרח אתר מנצח!

כיום, לאחר בניית אתר האינטרנט מומלץ לערוך קידום אתר, קידום אתר הינו עסק מורכב בפני עצמו שמתפרס לאלפי כיוונים שונים, תהליך קידום האתר תלוי בגורמים רבים וההליך שונה לכל מקרה : האם האתר חדש? האם שודרג לאתר חדש? איזה מילות חיפוש? כמה תחרות יש במונחי מילות החיפוש.. ועוד ועוד.. לא נרחיב כעת על הליך קידום אתר אינטרנט אך נציין שקידום אתר באינטרנט הכרחי, אתר אינטרנט ללא גולשים לא ממצא את עצמו ובמילים פשוטות "לא עושה את העבודה" ! 

זכויות היוצרים על התכנים באתר שמורות ל־rabbi interactive agency, ניתן להשתמש בחומרים אלו
רק בצירוף קישור לעמוד הכולל את המאמר המקורי
Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©