קואופ ישראל

בניית אתר אינטרנט

30 יוני 2013 israel.coop

קואופ ישראל הוא הקואופרטיב הצרכני הגדול בישראל, ורשת השיווק השכונתית השלישית בגודלה בישראל עם מעל ל-160 סניפים. אתר האינטרנט שעוצב ופותח על ידנו עוצב ברוח הקונספט של המותג ובהתאם לערכים הגלובלים של "coop" העולמית.

בניית אתר אינטרנט לרשת קואופ ישראל
בניית אתר אינטרנט לרשת קואופ ישראל

קואופ ישראל מאגד כ-10,000 חברים פעילים, מפעיל ומעסיק מאות עובדים המאיישים מרכולים ברחבי ישראל, בהם מבקרים מאות אלפי ישראלים מדי חודש.

 

האתר כולל מידע על מחירים, הטבות ומבצעים בסניפי הרשת, שעות הפתיחה ומיקומם של כלל סניפי הרשת, איתור סניף הקרוב ביותר למיקום המשתמש ועוד. לצד זאת קיים גם מידע רחב ומעניין על תולדות הקואופרטיב שנוסד בירושלים לפני למעלה מ-70 שנה, היסטוריית הקואפרציה בישראל, השלבים בהתהוותה מאז ועד היום.

תולדות הקואופרטיב שנוסד בירושלים לפני למעלה מ-70 שנה
תולדות הקואופרטיב שנוסד בירושלים לפני למעלה מ-70 שנה

בנוסף מובאת ההיסטוריה של התנועה הקואופרטיבית בארץ ובעולם. מידע שנעשה רלוונטי במיוחד לציבור בישראל מאז קיץ 2011 - כשהובן כוחה של ההתארגנות המשותפת והצרכנות השיתופית.

 

האתר מתגאה בסיומת coop, הייחודית לארגונים שיתופיים (קואופרטיביים) ברחבי העולם, שייחודה בכך שהיא בבעלות משותפת של אלפי משקי בית בכל הארץ, חברה ב'ברית הקואופרציה העולמית'.

איתור סניפי הרשת על פי מיקום המשתמש
איתור סניפי הרשת על פי מיקום המשתמש

יחודו של קואופ ישראל בענף הקמעונאי הוא בהיותו ארגון שיתופי ודמוקרטי, הפועל למען חבריו ולמען קהל הלקוחות שלו מתוך מחוייבות מלאה, בניגוד לחברות מסחריות ולתאגידים עסקיים הפועלים על מנת לייצר רווחים לבעלי השליטה בהם. 

Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©