תוכן העניינים
10 במאי 2011 / מאת רבי אינטראקטיב

בניית אתר לסוכנות דוגמנות


רבי אינטראקטיב מתמחה בבניית אתרי אינטרנט ומערכות ניהול מורכבות ומותאמות לסוכנויות דוגמנות וסוכנות מיוצגים. בניית אתר אינטרנט לסוכנות דוגמנות מהווה את חלון הראווה של הסוכנות ומעבר לכך משמשת ככלי החשוב ביותר לעבודה השוטפת ולהצלחה בשל כך יחד עם הניסיון הרב שצברנו במשך השנים בפיתוח ובניית אתרי אינטרנט לסוכנויות דוגמנות שונות בעולם אנו מתמחים בפיתוח, עיצוב ויצירת קונספט מנצח וחדשני תוך דגש רב על אופן שימוש קל ונוח לתפעול האתר ומערכת הניהול.

הצגת המיוצגים והדוגמניות באתר סוכנות דוגמנות הינו החשוב ביותר, אופן הצגת תמונות הפתיחה של כל דוגמנית או מיוצג, יכולת הדפדוף בעמוד כרטיס הדוגמן הפנימי באופן פשוט ונוח לתפעול אך עם תחכום ושמירה על עיצוב בקונספט מותאם ונקי אודות סוכנות הדוגמנות.

מערכת הניהול לאתר אינטרנט עבור סוכנות דוגמנות צריכה להיות קודם כל קלה לתפעול עבור מנהל האתר וסוכן הדוגמנות, המערכת מאפשרת למנהל האתר לבצע עריכה מלאה של כלל התכנים באתר, הוספת דוגמנית חדשה, עריכת דוגמנית, הוספת תמונות לכרטיס הדוגמנית תוך הקטנה אוטמאטית ואפשרות חיתוך תמונות מתוך המערכת ללא צורך בשימוש בתוכנת צד שלישי כגון פוטושופ – המערכת מאפשרת הקטנה אוטמאטית של התמונות תוך שמירה על פרופורציות התמונה, חיתוך התמונה בצורה קלה CROP דרך מערכת הניהול ואף שינוי גוונים ואפשרויות עריכת תמונה לפני העלאתה לאתר האינטרנט ללא שימוש וצורך במעצב גרפי או ידע נרכש כלשהו בפוטושופ.

כמו כן, מערכת הניהול מאפשרת למנהל האתר לבצע שינוי וסידור התמונות בכרטיס הדוגמן בצורה קלה תוך גרירה של התמונות למעלה ולמטה, בנוסף, יכול לסדר מנהל האתר את אופן הצגת הדוגמניות באתר על פי סדר שיבחר גם ע"י הזזה וגרירה של תמונת הדוגמנית למקום בה ירצה שתופיע באתר האינטרנט.

בנוסף למערכת התמונות המתקדמת מכיל כרטיס דוגמן באתר האינטרנט של סוכנות דוגמנות גם אפשרות להעלאת קטעי וידיאו שגם אותן ניתן לעלות דרך מערכת הניהול בלחיצת כפתור ללא צורך בעריכה מוקדמת של הסרטונים – הכל ניתן לעריכה דרך מערכת הניהול (חיתוך הוידיאו, הקטנה, שינוי גוונים וצבעים ועוד...). עיצוב אתר לסוכנות דוגמנות צריך להכיל קונספט גרפי מרשים וייחודי עם דגש על אופי סוכנות הדוגמנות והמותג תוך שמירה על ניקיון עיצובי נעים לעין.

אופן הגלישה באתר האינטרנט של סוכנות צריכה להיות נעימה, קלה לתפעול ונוחה עבור הלקוחות אשר נכנסים לצפות במיוצגים ובדוגמניות, המטרה לאפשר ללקוח לצפות בבוק הדוגמניות בצורה פשוטה וקלה ולדפדף בתמונות, לתת ללקוח את המידע הנדרש עבור כל דוגמנית ומיוצג ומעבר לכך לתת אפשרות ללקוח לקטלג ולשמור את המעודפים עליו בלחיצה כפתור על מנת שיוכל לשמור את מי שמתאים לו לקמפיין כלשהו ולבסוף לעבור רק על המועדפים שנשמרו.

בניית אתר אינטרנט לסוכנות דוגמנות חייב להעשות תוך דגש מלא על בניית קוד על פי תו התקן w3c הבילאומי ובדיקת תאימות מלאה לדפדפנים השונים וגם לטלפונים סלולרים בפרט, סוכנים,  מלהקים ואנשי התעשייה המסתובבים בעולם בין קמפיינים, צילומים וליהוקים יכנסו לאתר האינטרנט של סוכנות דוגמנות בעזרת סוגי מחשבים שונים ודפדפנים שונים ויש להקפיד על כך שאתר האינטרנט יעלה בצורה מלאה ואחידה בכל הדפדפנים. רבי אינטראקטיב מתמחה בבניית אתרי אינטרנט לסוכניות דוגמנות ומהווה החברה הוותיקה בישראל לפיתוח מערכות ועבודה מול סוכניות דוגמנות בארץ ובעולם.

בנוסף לכלל מערכות הניהול השונות והפיתוח הייעודי לכל סוכנות דוגמנות על פי צריכה המלאים אנו מפתחים מערכת סטטיסטיקה מתקדמת המאפשרת למנהל סוכנות הדוגמנות לצפות בנתונים מלאים אודות אופן הגלישה באתר הסוכנות – איזה דוגמנית קיבלה את מירב הכניסות לאתר? באיזה תמונה דפדפו הכי הרבה? איזה כרטיסיה הדפיסו מהאתר? האם צפו בוידיאו ושל מי?.

נתונים סטטיסטים אלו מאפשרים לסוכן הדוגמניות לבצע מעקב שוטף וללמוד הרבה על כל מיוצגת ודוגמנית בסוכנות, אילו תמונות המלהקים אוהבים יותר ואילו פחות, אילו דוגמניות מצליחות יותר על פי ארצות למשל בצפייה בנתוני כניסה של דוגמנית כלשהי על פי ארץ ספציפית... את מי אוהבים איפה וכדומה... לסיכום, בניית אתר אינטרנט לסוכנות דוגמנות הינו הליך מורכב שדורש התאמה מלאה לצרכי הלקוח וסוכן הדוגמנות, דגש על חווית הגלישה באתר ואף נוחות ותפעול במערכת הניהול לצרכי תפעול קל של אתר האינטרנט. לצפייה באתרי אינטרנט שונים שפיתחנו עבור סוכניות דוגמנות בארץ ובעולם 

זכויות היוצרים על התכנים באתר שמורות ל־rabbi interactive agency, ניתן להשתמש בחומרים אלו
רק בצירוף קישור לעמוד הכולל את המאמר המקורי
Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©