תוכן העניינים
02 ביוני 2009 / מאת רבי אינטראקטיב

הפקות דפוס


מחלקת המיתוג והדפוס של סטודיו רבי מספקת פתרונות עיצוב להפקות דפוס, מהפשוטות ביותר למורכבות ביותר. תהליך הפקת דפוס הינו תהליך חשוב מאוד בהליך העברת המסר והמיתוג, הפקת דפוס מוצלחת הינה עיצוב מושך, מרהיב, מעניין, מסקרן ומעביר את המסר לשם כך כל הפקת דפוס בסטודיו רבי מבוצעת על ידי שילוב של אלמנטים שונים: קרייאטיב ורעיון מוצלח, בריף ובחינת קהל היעד, עיצוב מושך ומעניין.

בתחום הפקות הדפוס חשוב להבחין ולברור את קהל היעד באופן קפדני ביותר תוך חשיבה על גימיקים מיוחדים לקהל היעד הנברר אליו אנו רוצים להגיע ולכבוש את תשומת לבו, פלייר שלא יעביר את המסר, לא יגרום עניין וסקרנות ולא יהיה מותאם לקהל היעד הנכון יהפוך כל הפקת דפוס להפקה כושלת.

תחת מחלקת הדפוס תוכלו ליהנות מהשירותים הבאים: -עיצוב פליירים -עיצוב לוגו -עיצוב כרטיסי ביקור -עיצוב פוסטרים -עיצוב חולצות -עיצוב הזמנות -עיצוב עלונים -עיצוב קטלוגים -עיצוב עטיפות לדיסקים -עיצוב אלבומים לאמנים -עיצוב שלטי חוצות -עיצוב פולדרים -עיצוב שלטים -עיצוב מודעות -עיצוב שלטי חוצות -עיצוב מחברות -עיצוב דיסקים -עיצוב עטיפות -עיצוב כריכה -עיצוב לייבל -עיצוב דיסק -עיצוב אלבום -עיצוב תוויות -עיצוב ניירת משרדית -עיצוב לוחות שנה -עיצוב יומן -עיצוב מדבקות ועוד..

איפה אנחנו מדפיסים? סטודיו רבי איננו בית דפוס, אנו לא מחזיקים מכונות דפוס במשרדנו אלא מתעסקים במומחיות שלנו – עיצוב ! רבים הם בתי הדפוס השונים המציעים ללקוח בנוסף לשירות הדפוס גם שירותי עיצוב גרפי, לעיתים השירותים הינם מצוינים אך ברוב המקרים הלקוח יקבל שירות הדפסה ברמה גבוהה ושירות עיצוב גרפי ברמה נמוכה ומטה, למה זה בעצם קורה ? בתי הדפוס השונים מעסיקים תחתם מעצבים גרפים העובדים תחת עומס תמידי בסביבת עבודה רועשת ולחוצה, הלקוח לא מקבל את מלוא תשומת הלב, עבודת העיצוב לא מעורבת בחשיבה, בבחינת קהל היעד, ברעיון יצירתי אלא רק בהליך קצר של עיצוב שבדרך כלל מועתק שוב ושוב לעוד לקוח ועוד לקוח. עיצוב גרפי זה לא המומחיות של רוב בתי הדפוס, הדפוס קודם ועל הדרך גם מציעים שירותי עיצוב מינימאליים. לכן אנו ממליצים לכל לקוח הרוצה לקבל גם עבודת עיצוב ברמה גבוהה וגם הדפסה טובה לעבור דרך 2 מוקדים, האחד – חברה המתעסקת בעיצוב גרפי וזאת מומחיותה והשני בית דפוס.

אז מה אנו עושים? אנו נדאג לכל פן העיצוב, ניצור עבורך בריף מדויק, נבחן את קהל היעד, ניצור קונספט רעיוני ונבצע עבורך את עבודת העיצוב. לאחר זאת אנו נשלח את הקבצים הסופיים לבית הדפוס להדפסה.

סטודיו רבי מחובר ועובד באופן שוטף עם בתי הדפוס הטובים ביותר, המעניקים את שירות ההדפסה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על מחירים נוחים. לכל לקוח בסטודיו רבי תינתן האופציה להדפיס את העיצוב שהוכן על ידנו בכל בית דפוס אשר יחפוץ בכך 

זכויות היוצרים על התכנים באתר שמורות ל־rabbi interactive agency, ניתן להשתמש בחומרים אלו
רק בצירוף קישור לעמוד הכולל את המאמר המקורי
Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©