תוכן העניינים
18 במאי 2010 / מאת רבי אינטראקטיב

שילוב כפתור LIKE באתר


רבי מתמחה בהתממשקות כפתור LIKE ושילובו באתרי אינטרנט שונים מחוץ לרשת החברתית פייסבוק בטכנולוגיות מתקדמות. היתרונות הרבים בהוספת כפתור LIKE של פייסבוק לאתר האינטרנט ניתן לסקור בהיבטים רבים כאשר ההיבט המשמעותי ביותר הינו הפרסום הויראלי והיכולת להגיע לקהל גולשים ולקוחות גדול יותר ללא עלויות פרסום בסיסיות. בנוסף, כפתור הלייק מאפשר למשתמשי פייסבוק להרגיש גם באתר שלך כמקום בו הם רגילים ומורגלים וכחלק מהאינטגרציה הבסיסית של הרשת החברתית. אז מה ניתן לבצע ואילו סוגי אינטגרציה והתממשקויות ניתן לבצע בין אתר אינטרנט לפייסבוק?

כפתור LIKE - שילוב כפתור לייק / אהבתי המאפשר לגולשים באתר ל"אהוב" את העמוד בו הם נמצאים כאשר לחיצה כל כפתור LIKE מפרסמת על גבי הקיר של משתמש פייסבוק את הקישור לעמוד בו בוצע הלייק. ניתן לשלב את הכפתור בכל עמוד אינטרנט, מודעות דרושים, כתבות תוכן, גלריות ותמונות כאשר ניתן לבצע הגדרה של מה יוצג בשורת הלייק המתפרסמת ברשת החברתית פייסבוק.

כפתור הלייק מאפשר למשתמשים לצפות בכמות המשתמשים שכבר ביצעו לחיצה על כפתור הלייק ואוהבים כבר את העמוד בו המשתמש נמצא, בנוסף מציג למשתמש את שמות החברים ותמונות הפרופיל שלהם אשר ביצעו לייק לאותו עמוד.

לחיצה על כפתור LIKE מתבצעת בקליק אחד לבחירה בLIKE וקליק נוסף לביטול הלייק לעמוד כאשר גם ספירת המשתמשים אשר ביצעו לחיצה על לייק משתנה בהתאם. כפתור הלייק מאפשר למשתמשים ליצור קשרים לדפים באתר האינטרנט ותשף תוכן זה עם חבריהם בפייסבוק בקליק אחד. התוכן ושמירת נתוני ספירת הקלקות על כפתור LIKE נשמרות בבסיס הנתונים של אתר פייסבוק.

שימוש בכפתור LIKE באתרי אינטרנט הופך למשמעותי יותר אם אתר האינטרנט שלך מייצב פרופילים של דברים בעולם המיצאותי כמו סרטים, ספורט וסלבריטאים ובכך ניתן לאפשר למשתמשים ליצור קשרים מתמשכים לדפים באתר האינטרנט בעזרת פייסבוק.

את כפתור הלייק ניתן להתאים באופן המתאים לאתר האינטרנט, כמו כן ניתן להוסיף נתונים מטא של פייסבוק המאפשרים לכפתור לייק להבין על מה המשתמשים לוחצים לייק ומה לשתף לאחר הלחיצה. כמו כן, בחיבורים מתקדמים ניתן לבצע ולסקור סטטיסטיקות של משתמשים אשר לחצו על כפתור "אהבתי" של פייסבוק וביצעו אינטגרציה של שליפה ומשיכת נתונים בין פרופיל המשתמש שלהם לאתר האינטרנט.

כך ניתן לבעל האתר אפשרות לעקוב ולקבל נתונים מלאים יותר אודות גולשי האתר בין אם מדובר על גיל המשתמש, מין, תחומי עיסוק ועוד... (תלותי בהגדרות המשתמשים בפייסבוק). אפשרויות חיבור: פייסבוק קונקט, IFRAME, XFBML JavaScripts SDK, חיבור בשיטת הגרף הפתוח ועוד 

זכויות היוצרים על התכנים באתר שמורות ל־rabbi interactive agency, ניתן להשתמש בחומרים אלו
רק בצירוף קישור לעמוד הכולל את המאמר המקורי
Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©