תוכן העניינים
22 בנובמבר 2009 / מאת רבי אינטראקטיב

בניית אתרים - 5 טיפים להצלחה


האינטרנט גדל לתוך ג'ונגל אמיתי, ולמצוא בניית אתרים חדשים ומרהיבים כיום הוא לא תמיד הדבר הכי קל בעולם. אם יש לך אתר אינטרנט, יש לך עסק בקצה השני של בעיה זו. איך אתה משיג עיצוב אתרים המושך תשומת לב, והאם יש משהו שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את הפופולאריות שלך? יש בהחלט! להלן חמש דרכים בהן תוכל לחזק את האתר שלך.

אירוח חזק: זו הנקודה הראשונה החשובה בעיקר עבור אלו שאין להם אתר משלהם אבל עדיין בלהיטות רוצים לבנות אחד. לאחר בניית האתר ולאחר שבחרת את שם הדומיין שלך, השלב הבא הוא לבחור תוכנית אירוח. יש הרבה טובות, חלופות במחיר סביר, אבל מה שבדרך כלל ממליצים מומחים הוא בלוג האירוח. צורה זו של אירוח אתרים מאפשרת לך להקים אתר בעל מראה מקצועי בתוך זמן קצר. ללא אירוח חזק, אתה לא תוכל להתמודד עם התנועה לאתר החדש שלך, כלומר לא יהיה לך שום סיכוי להפוך לאתר מצוין. לעומת בניית אתרים כמובן, מציאת אירוח חזק לעתים קרובות יותר קל לומר מאשר לעשות. תעשיית האירוח גדלה מאוד בשנים האחרונות, ועל זה יש להוסיף מספר רב של חברות המציעות שירותי אירוח שונים.

אבל אל תטעו על ידי הדרכים שלהם לגרום לעצמם להישמע כאילו הם הטובים ביותר בתעשייה. היינו ממליצים לכם חברה בעלת מוניטין וניסיון חזק בעסק. אתה יכול להתחיל לחפש במונח אירוח אתרים עבור מידע, סקירות ופרטים נוספים אשר יעזרו לך למצוא את ההתאמה הנכונה. כשמדובר על אירוח, אתה צריך להשוות את התכונות השונות הכלולות בתוכנית. ודא שאתה מובטח לפחות ב- 99.9% מהזמן וכי תמיכת לקוחות הינה קלה להשגה. לעולם אינך יודע מתי אתה זקוק להם. כמו כן, טוב לדעת מה הוא בדיוק איזה סוג של מספרים במונחים של שטח הדיסק ורוחב הפס תהיה רשאי להשתמש ולנהל. ספקים מסוימים גם אוסרים על הלקוחות שלהם להעלות מוזיקה או קבצי וידאו לשרתים שלהם גם אם זה לשימוש אישי. חשוב לשאול את תמיכת הלקוחות כדי לענות על שאלות כאלה לפני רכישת התוכנית. יש דברים אחרים שתרצה לשאול כמו אם שם תחום מידע הרישום שלך יהיה מוגן ובכמה חשבונות דואר אלקטרוני תהיה רשאי להשתמש במסגרת הסכם אירוח.

יעל את בניית אתר האינטרנט שלך: כדי לעשות בניית אתרים מוצלחת, תצטרך לקבל דירוג גבוה במנועי החיפוש. להצליח זה, עליך ללמוד כמה שאתה יכול אולי על אופטימיזציה של מנועי חיפוש (SEO). הנושא של עיצוב, בניית וקידום אתרים הוא עצום יכול להיות די מרתיע בהתחלה, אבל ברגע שמתרגלים זה, תוכל לראות את היתרונות מיד וקרוב לוודאי שאתה תוהה למה לא להתחיל עם זה קודם. כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להתחיל הן כדי לוודא שאתה משתמש במילות מפתח הנכונה לכתוב עבור המבקרים שלך כמו גם עבור מנועי החיפוש.

כתיבה עבור מנועי החיפוש היא דבר חשוב, שכן אתה רוצה לקבל דירוג גבוה, וכתיבה למבקרים היא העיקר כי אתה רוצה שיישארו בסביבה ויחזרו לאתר האינטרנט שלך. כאשר אתה מרוצה ממילות המפתח התוכן באתר שלך, זה הזמן להתחיל לעבוד עם מבנה הקישור. מנועי קובעים ערך של דף / אתר מסוים מלהסתכל על מספר של הקישורים הנכנסים שלו. החלפת קישורים היא אחת הדרכים הפופולאריות ביותר שמצליחה לקבל דירוג טוב ממנועי החיפוש, וזה גם ממש קל לעשות. פשוט בקר באתר אינטרנט שאתה אוהב ותשאל את מנהל האתר אם הם מעוניינים להחליף קישור - זה לא צריך להיות יותר מסובך מזה. לבנות דף הייחודי בבניית אתר האינטרנט שלך היא דרך מצוינת למשוך שותפי קשר פוטנציאליים. נסה להיות יצירתי במיוחד כדי להגדיר את עצמך לבד מן המתחרים.

לנצל את היתרונות של רשתות חברתיות: למרות ש- SEO צריך להיות חלק גדול אופטימיזציה לאתר שלך, זה לא צריך להסתיים שם. Social Media Optimization היא כנראה לא פחות חשובה, כי היא אחד הכלים החזקים ביותר בשיווק הזמינים היום. אופטימיזציה של מסע פרסום ברשת חברתית צריכה לכלול כמה דברים שונים בבניית אתרי אינטרנט. ראשית, לוודא כי תוכן האתר או הבלוג שלך רלוונטי לנושא שלך ומעודכן. בקר באתרים דומים על מנת להצטרף לדיון להשאיר תגובות על הודעות / מאמרים - אל תפחד לומר מה מטריד אותך.

תרגישי גלוי עם Facebook ו-MySpace. שלושה אתרים אחרים שיכולים להיות שימושיים עבור אופטימיזציה מדיה חברתית הם Twitter, Flickr, ו YouTube. . ודא שאתה מנצל אותם כשורה כאשר וזכור כי אתה עלול לעשות יותר נזק מתועלת אם אתה לא יודע כיצד להשתמש בהם. אל תשכח לכלול את הקישורים היוצאים אל אתר האינטרנט שלך בכל אתר מדיה חברתית אותו אתה מנצל. גם אם בקישור שלך יש nofollow והתכונה קשורה אליו (למשל כמו פייסבוק), אתה עדיין למשוך מבקרים חדשים ולקוחות פוטנציאלים לאתר. לבסוף, מסע הפרסום שלך צריך להיות בנוי גם על פלטפורמות ידידותיות, כגון CoffeeCup Flash ™ Blogger, אשר מקלות על יצירת ועריכת תוכן.

עשה את המבקרים שלך מעורבים: נקודה מכרעת היא להפוך את מספר המבקרים בבניית האתר שלך לגדול הוא קבלת התערבותם. נסה לכתוב בסגנון אישי, וגם לא לפחד להשאיר שאלה פתוחה. אם אתם בראש פתוח, למה לא לקיים אפילו תחרות? זו הדרך הסבירה ביותר לגרום לאנשים לדבר על האתר שלך. הפרס לא חייב לעלות הון, שכן אנשים נוטים להתחרות בלי קשר לפרס - זה הטבע האנושי. דרכים אחרות לבניית אתרים ועיצובם המוצלח היא לעשות את המבקרים שלך מעורבים היא על ידי פורום באתר שלך או האפשרות להגיב על הודעות / מאמרים. כולם רוצים להביע רעיונות ומחשבות על נושאים, ועל ידי כך שמאפשרים להם לעשות זאת, אתה גם מגדיל את הסיכוי שהם יחזרו, כדי לראות כיצד העריכו את המשוב שלהם. כבונוס נוסף, אם הנושא הוא פופולארי, הדיון יכול למשוך התעניינות מאתרים אחרים!

להדגיש את השמישות בעיצוב שלך: השקעה בעיצוב אתרים טוב חשובה יותר ממה שאנשים חושבים. עם בניית אתרים עם עיצוב יפה, אתה תגדיל אמון בין הקוראים / מבקרים שלך. עובדה חשובה שיש לזכור היא לא לעצב את האתר מעבר לנדרש. זה לא משנה כמה שעות שהשקעת בעיצוב אתרי אינטרנט, אם אף אחד לא מבין איך להשתמש בו. תן לכמה חברים שאינם מהנבונים שבחבריך לנווט באתר שלך לפני שתפעיל אותו בקנה מידה מלא. אם הם מוצאים דרכם בקלות, כך יהיה לשאר המבקרים. קשה לומר בדיוק מה עושה עיצוב אתרים יפה ופונקציונאלי. מה שנראה טוב לאדם אחד עלול להיראות נורא לאחר. עם זאת, ישנן מגמות יסוד בעיצוב אתרים, ואם אתה מבצע אותן, אתה יכול להיות בטוח שתרצה את רוב המבקרים שלך. כמה מגמות בבניית אתרים ובעיצוב אתרי אינטרנט הן פריסות טור, איורים גדולים, והרבה שטח לבן. אם אתה רוצה להישאר בצד הבטוח, דרך טובה היא לעשות את הפריסה ואת תכונות עיצוב הדף נגישות ופשוטות להבנה. נסה להשתמש קידוד סטנדרטי על מנת להימנע מאנימציות פלאש ממושכות. יש אנשים שאולי הגדרות הדפדפן שלהם מונעות מהם צפייה ב- Flash, מה שאומר שאתה עלול לאבד את המבקרים שלך. נסה לחשוב איך המבקר חושב, כך אתר האינטרנט שלך יגדל להיות יותר פופולארי ומכובד יום אחרי יום.

האינטרנט גדל לתוך ג'ונגל אמיתי, ולמצוא בניית אתרים חדשים ומגניבים כיום הוא לא תמיד הדבר הכי קל בעולם. If you have a Website yourself, you're dealing with the other end of this issue.אם יש לך אתר אינטרנט, יש לך עסק בקצה השני של בעיה זו. How do you get noticed online, and is there anything you can do to increase your popularity? איך אתה משיג עיצוב אתרים המושך תשומת לב, והאם יש משהו שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את הפופולאריות שלך?

There certainly is! יש בהחלט! Here are the top five ways you can strengthen your site and increase your online visibility.להלן חמש דרכים בהן תוכל לחזק את האתר שלך ולהגדיל את הנראות המקוונת שלך.

1. 1. Strong Hostingאירוח חזק

This first point is mostly important for those who don't have their own Website yet but eagerly want to create one. זו הנקודה הראשונה החשובה בעיקר עבור אלו שאין להם אתר משלהם אבל עדיין בלהיטות רוצים לבנות אחד. After you have selected your domain name, the next step is to choose a hosting plan. לאחר בניית האתר ולאחר שבחרת את שם הדומיין שלך, השלב הבא הוא לבחור תוכנית אירוח. There are many good, affordable alternatives, but what professionals usually recommend is specialized blog hosting. יש הרבה טובות, חלופות במחיר סביר, אבל מה שבדרך כלל ממליצים מומחים הוא בלוג האירוח. This form of Web hosting allows you to set up a professional-looking Website in no time at all. צורה זו של אירוח אתרים מאפשרת לך להקים אתר בעל מראה מקצועי בתוך זמן קצר. Why is this important to mention when it comes to making your site more popular?ללא אירוח חזק, אתה לא תוכל להתמודד עם התנועה לאתר החדש שלך, כלומר לא יהיה לך שום סיכוי להפוך לאתר מצוין.

לעומת בניית אתרים Of course, finding strong hosting is often easier said than done.כמובן, מציאת אירוח חזק לעתים קרובות יותר קל לומר מאשר לעשות. The hosting industry has grown very popular in recent years, and this has lead to large numbers of companies offering various hosting services.תעשיית האירוח גדלה מאוד בשנים האחרונות, ועל זה יש להוסיף מספר רב של חברות המציעות שירותי אירוח שונים. But don't be fooled by their tricky ways of making it sound as if they are the best in the industry.אבל אל תטעו על ידי הדרכים שלהם לגרום לעצמם להישמע כאילו הם הטובים ביותר בתעשייה. We would recommend you partner up with a company that has a strong reputation and experience in the business. היינו ממליצים לכם חברה בעלת מוניטין וניסיון חזק בעסק. You might start at Web Hosting Search for reviews and other information to help you find the right fit. אתה יכול להתחיל לחפש במונח אירוח אתרים עבור מידע, סקירות ופרטים נוספים אשר יעזרו לך למצוא את ההתאמה הנכונה.

When it comes to hosting, you should compare the different features included with the plan.כשמדובר על אירוח, אתה צריך להשוות את התכונות השונות הכלולות בתוכנית. Make sure you are guaranteed at least 99.9% uptime and that customer support is easy to get hold of.ודא שאתה מובטח לפחות ב- 99.9% מהזמן וכי תמיכת לקוחות הינה קלה להשגה. You never know when you could need them. לעולם אינך יודע מתי אתה זקוק להם. Likewise, it is also good to know exactly what kind of numbers in terms of disc space and bandwidth will you be allowed to use and manage. כמו כן, טוב לדעת מה הוא בדיוק איזה סוג של מספרים במונחים של שטח הדיסק ורוחב הפס תהיה רשאי להשתמש ולנהל. Some providers also forbid their clients to upload music or video files to their servers even if it is for personal use.ספקים מסוימים גם אוסרים על הלקוחות שלהם להעלות מוזיקה או קבצי וידאו לשרתים שלהם גם אם זה לשימוש אישי. It's important to ask customer support to resolve such issues before purchasing a plan.חשוב לשאול את תמיכת הלקוחות כדי לענות על שאלות כאלה לפני רכישת התוכנית. Some other things you might consider asking are whether your domain name registry information will be protected and how many different e-mail accounts will you be allowed to use as part of the hosting agreement.יש דברים אחרים שתרצה לשאול כמו אם שם תחום מידע הרישום שלך יהיה מוגן ובכמה חשבונות דואר אלקטרוני תהיה רשאי להשתמש במסגרת הסכם אירוח.

2. 2. Optimize Your Website ייעל את בניית אתר האינטרנט שלך

In order to be truly successful online, you will have to get a high ranking in search engines. כדי לעשות בניית אתרים מוצלחת, תצטרך לקבל דירוג גבוה במנועי החיפוש. To succeed in this, you should learn as much as you possibly can about search engine optimization (SEO).להצליח זה, עליך ללמוד כמה שאתה יכול אולי על אופטימיזציה של מנועי חיפוש (SEO). The subject of SEO is vast and can be quite daunting at first, but once you get the hang of it, you'll be able to see the benefits immediately and will probably wonder why you didn't get started with it earlier. הנושא של עיצוב, בניית וקידום אתרים הוא עצום יכול להיות די מרתיע בהתחלה, אבל ברגע שמתרגלים זה, תוכל לראות את היתרונות מיד וקרוב לוודאי שאתה תוהה למה לא להתחיל עם זה קודם. A few things you can do to get started are to make sure you're using the proper keywords and to write for your visitors as well as for search engines.כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להתחיל הן כדי לוודא שאתה משתמש במילות מפתח הנכונה לכתוב עבור המבקרים שלך כמו גם עבור מנועי החיפוש. Writing for search engines is important, since you want to get high rankings, and writing for visitors is of the essence because you want them to stick around and return to your Website.כתיבה עבור מנועי החיפוש היא דבר חשוב, שכן אתה רוצה לקבל דירוג גבוה, וכתיבה למבקרים היא העיקר כי אתה רוצה שיישארו בסביבה ויחזרו לאתר האינטרנט שלך.

When you are satisfied with the keywords and content on your site, it is time to start working with link building. כאשר אתה מרוצה ממילות המפתח התוכן באתר שלך, זה הזמן להתחיל לעבוד עם מבנה הקישור. Search engines determine much of the value of a certain page/site by looking at the number of inbound links. מנועי קובעים ערך של דף / אתר מסוים מלהסתכל על מספר של הקישורים הנכנסים שלו. Link exchange is one of the most popular and successful ways to get a good rank on search engines, and it's really easy to do.החלפת קישורים היא אחת הדרכים הפופולאריות ביותר שמצליחה לקבל דירוג טוב ממנועי החיפוש, וזה גם ממש קל לעשות. Simply visit a Website that you like and ask the Webmaster if they are interested in a link exchange — it doesn't have to be any more complicated than that. פשוט בקר באתר אינטרנט שאתה אוהב ותשאל את מנהל האתר אם הם מעוניינים להחליף קישור - זה לא צריך להיות יותר מסובך מזה.

Having something interesting and distinctive on your page is a great way to attract potential link partners.לבנות דף לבנות דף הייחודי בבניית אתר האינטרנט שלך היא דרך מצוינת למשוך שותפי קשר פוטנציאליים. For example, if you are running a Website about domain names, why not add a domain name availability checker to your homepage?נסה להיות יצירתי במיוחד כדי להגדיר את עצמך לבד מן המתחרים.

3. 3. Take Advantage of Social Media Optimization לנצל את היתרונות של Social Media Optimization

Even though SEO should be a big part of your site optimization, it shouldn't end there. Social Media Optimization is probably just as important, since it's one of the strongest marketing tools available today. למרות ש- SEO צריך להיות חלק גדול אופטימיזציה לאתר שלך, זה לא צריכה להסתיים שם. SocialMedia Optimization היא כנראה לא פחות חשוב, כי היא אחד הכלים החזקים ביותר בשיווק זמין היום. A social media optimization campaign should include a few different things. אופטימיזציה של מסע פרסום מדיה חברתית צריכה לכלול כמה דברים שונים בבניית אתרי אינטרנט. First, make sure the content on your site or blog is relevant to your topic and not out of date. ראשית, לוודא כי תוכן האתר או הבלוג שלך רלוונטי לנושא שלך ומעודכן. Visit similar sites and join the discussion in leaving comments on posts/articles — don't be afraid to say what's on your mind.בקר באתרים דומים על מנת להצטרף לדיון להשאיר תגובות על הודעות / מאמרים - אל תפחד לומר מה מטריד אותך. Make yourself visible on Facebook and MySpace . תרגישי גלוי עם Facebook ו-MySpace. Three other sites that can be useful for social media optimization are Twitter , Flickr , and YouTube . שלושה אתרים אחרים שיכולים להיות שימושיים עבור אופטימיזציה מדיה חברתית הם Twitter, Flickr, ו YouTube. The two latter ones are not always applicable..Make sure you only take advantage of them when the time is right — you might do more harm than good if you don't. ודא שאתה מנצל אותם כשורה כאשר וזכור כי אתה עלול לעשות יותר נזק מתועלת אם אתה לא יודע כיצד להשתמש בהם.

Obviously, don't forget to include outbound links to your Website on any social media site you utilize.אל תשכח לכלול את הקישורים היוצאים אל אתר האינטרנט שלך בכל אתר מדיה חברתית אותו אתה מנצל. Even if your link has a "nofollow" attribute attached to it (eg like in Facebook), you will still attract new visitors and potential customers to the site. גם אם בקישור שלך יש nofollowוהתכונה קשורה אליו (למשל כמו פייסבוק), אתה עדיין למשוך מבקרים חדשים ולקוחות פוטנציאלים לאתר. Lastly, your campaign should be built on friendly platforms, such as CoffeeCup Flash™ Blogger , which make it easy to create and edit content. לבסוף, מסע הפרסום שלך צריך להיות בנוי גם על פלטפורמות ידידותיות, כגון CoffeeCupFlash ™ Blogger, אשר מקלות על יצירת ועריכת תוכן.

4. 4. Get Your Visitors Involvedעשה את המבקרים שלך מעורבים

A crucial point to make your site grow in the number of visitors is by getting them involved. נקודה מכרעת היא להפוך את מספר המבקרים בבניית האתר שלך לגדול הוא קבלת התערבותם. Try to write in a personal style, and don't be afraid to leave an open question. נסה לכתוב בסגנון אישי, וגם לא לפחד להשאיר שאלה פתוחה. If this shouldn't do it, why not hold a contest?אם אתם בראש פתוח, למה לא לקיים אפילו תחרות? This will most likely get people talking about your site. זו הדרך הסבירה ביותר לגרום לאנשים לדבר על האתר שלך. The prize doesn't have to cost a fortune, since people like to compete regardless of what the award is — it's human nature.הפרס לא חייב לעלות הון, שכן אנשים נוטים להתחרות בלי קשר לפרס - זה הטבע האנושי.

Other easy ways of getting your visitors involved is by including a forum on your site or the possibility to comment on your posts/articles. דרכים אחרות לבניית אתרים ועיצובם המוצלח היא לעשות את המבקרים שלך מעורבים היא על ידי פורום באתר שלך או האפשרות להגיב על הודעות / מאמרים. Everyone wants to express their own personal ideas and thoughts on topics, and by allowing them doing so, you also increase the chance of visitors returning to see how was their feedback appreciated. כולם רוצים להביע רעיונות ומחשבות על נושאים, ועל ידי כך שמאפשרים להם לעשות זאת, אתה גם מגדיל את הסיכוי שהם יחזרו, כדי לראות כיצד העריכו את המשוב שלהם. As an added bonus, if the topic is extra popular, the discussion could attract interest from other Websites as well!כבונוס נוסף, אם הנושא הוא פופולארי, הדיון יכול למשוך התעניינות מאתרים אחרים!

5. 5. Emphasize Usability in Your Design להדגיש את השמישות בעיצוב שלך

Investing in a good design is more important than some people seem to think.השקעההשקעה בעיצוב אתרים טוב חשובה יותר ממה שאנשים חושבים. With a beautiful design, you will grow in trust among your readers/visitors.<span style=

זכויות היוצרים על התכנים באתר שמורות ל־rabbi interactive agency, ניתן להשתמש בחומרים אלו
רק בצירוף קישור לעמוד הכולל את המאמר המקורי
Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©