גלעד שגב

קמפיין ראש השנה

30 אוגוסט 2010

פעילות רשת יוצאת דופן ובלתי שגרתית לאמן, בפעם הראשונה בישראל משיק אמן אפליקציית פייסבוק המאפשרת לגולשי פייסבוק לשלוח לחברים ולקרובים ברכה אישית לשנה החדשה בצירוף הסינגל המרגש של גלעד שגב "שתי דקות".

רבי אינטראקטיב הייתה אחראית ויזמה את רעיון הפעילות, הקונספט, עיצוב ופיתוח של האפליקציה, כמו כן, האפליקציה נוצרה מתוך כוונה לאפשר לקהל של גלעד שגב לשלוח ברכות לשנה החדשה בצורה קצת שונה ומיוחדת תוך חיזוק הקשר של הקהל עם האמן.

שליחת הברכה באפליקציה מתחילה בשלב ראשון ע"י בחירת חברים מתוך רשימת החברים של המשתמש כאשר החברים המקבלים את הברכה צריכים לפתוח את המעטפה הדיגיטלית אשר נשלחה אלהם, לאחר פתיחת המעטפה מוצגת להם הברכה האישית וכפתור להורדת הסינגל שמגיע עם העטיפה ובונוסים נוספים.

בנוסף לכך, על מנת לייעל את האפליקציה מבחינת שיווק רשתי וויראליות במדיה החברתית, במידה והמשתמש שלח ברכה לחבריו יופיע לו על גבי הקיר פוסט "שלחתי לחברים ברכה אישית לשנה החדשה עם סינגל מתנה של גלעד שגב", באותה תצורה מי שקיבל את הברכה מקבל גם הוא פוסט על הקיר עם הטקסט  "קיבלתי במתנה ברכה לחג וסינגל של גלעד שגב".

האפליקציה עוצבה בהתאם לקונספט של הסינגל החדש והושקה עם מערכת ניהול ייעודית המאפשרת ללקוח צפייה בנתונים מפולחים: כמות הגולשים שפתחו מעטפה, כמות הגולשים ששלחו ברכה לחברים וכו'. 

Rabbi Interactive Agency LTD 2004-2024 ©